Інтернет-ЗМІ » ВПК » Український бронетранспортер «Дозор-Б»: серійний випуск розпочато
Інформація до новини
  • Переглядів: 381
  • Автор: Moderator
  • Дата: 3-04-2015, 13:13
 (голосів: 0)
3-04-2015, 13:13

Український бронетранспортер «Дозор-Б»: серійний випуск розпочато

Категорія: ВПК

На Львівському бронетанковому заводі розпочато серійний випуск українських військових бронеавтомобілів "Дозор­Б". До липня поточного року підприємство за державним замовленням має виготовити 40 одиниць нових машин.

Український бронетранспортер «Дозор-Б»: серійний випуск розпочато


Бронетранспортери "Дозор-Б" – унікальні на світовому ринку і за ціною, і за технічними характеристиками машини. До них в Україні не було аналогів, які могли б вести бойові дії на території міста, мали б броню із захистом відповідно до міжнародних стандартів, були налаштовані під розміщення стрілецької зброї і військових модулів.

Як повідомляє прес-служба "Укрбронпром", бронемашини "Дозор-Б" призначені для транспортування особового складу, перевезення вантажів і установки різного озброєння легкого типу, засобів зв'язку і спеціального устаткування в умовах можливого застосування стрілецької зброї та зброї масового ураження.

Український бронетранспортер «Дозор-Б»: серійний випуск розпочато


Ця броньована машина з колісною формулою 4х4 може ефективно використовуватися для оснащення спеціальних підрозділів збройних сил при виконанні ними розвідувальних, дозорних, а також миротворчих операцій. Бронетранспортер "Дозор-Б" здатний виконувати свої функції в будь-який час дня і ночі, як за наявності розвиненої мережі автомобільних доріг, так і в умовах бездоріжжя.

"Для виконання цього завдання (40 машин до липня – авт.) у нас на заводі є всі можливості. Колектив повністю готовий до виробничого процесу. Для цього ми готуємо додаткове обладнання, набрали нових робітників, які пройшли певну підготовку і були допущені до виконання робіт. Тому завод цілком готовий і до значного збільшення держзамовлення щодо виробництва нових бронеавтомобілів", — зазначив Остапець.
За словами головного інженера Львівського бронетанкового заводу Віктора Андрощука польові випробування "Дозору¬-Б" відбуваються майже щодня на полігоні Міжнародного центру миротворчості та безпеки Академії сухопутних військ. "Вчора повернулися з полігону, де випробували нову машину під час стрільби та на автодромі, — зазначив Андрощук. — До випробувань ми активно залучаємо спеціалістів Збройних сил України. Навіть хлопці, які нещодавно прийшли до війська за мобілізацією, мали змогу протестувати бронеавтомобіль. Відгуки вони дають схвальні. Машина зручна і добре себе поводить як у польових умовах, так і на швидкості на автостраді. Щільний графік тестування нашого "Дозору-¬Б" дає нам можливість виявити найменші дрібниці у конструкції, які в подальшому можна удосконалити і впровадити у виробництво".

Український бронетранспортер «Дозор-Б»: серійний випуск розпочато


Наголошується, що загалом фахівці бронетанкового заводу задоволені своїм новим виробом і вважають, що "Дозор-¬Б" цілком конкурентоспроможний на зовнішніх ринках, адже майже удвічі дешевший за своїх найближчих іноземних конкурентів.

Підготував Дмитро Чалий

За матеріалами:
http://www.mil.gov.ua/news/2015/04/03/lvivskij-bronetankovij-zavod-pristupiv-do-serijnogo-virobnicztva-broneavtomobilya-dozor-b--/
http://ua.112.ua/suspilstvo/na-lvivskomu-bronetankovomu-zavodi-pristupili-do-seriynogo-virobnictva-broneavtomobilya-dozor-b-215256.html
http://ukr.segodnya.ua/ukraine/v-marte-voennye-poluchat-noveyshie-bronetransportery-dozor-b-596163.html
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%BE%D0%B7%D0%BE%D1%80-%D0%91
Шановний відвідувачу! Ви увійшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Додавання коментаря

Ім'я:*
E-Mail:
Коментарій:
Введіть код: *
^