Інтернет-ЗМІ » Технології » Коли господаря немає вдома
Інформація до новини
  • Переглядів: 97
  • Автор: Moderator
  • Дата: 17-06-2015, 12:14
 (голосів: 0)
17-06-2015, 12:14

Коли господаря немає вдома

Категорія: Технології

Завдяки унікальній розробці українського хлопця Олександра Нескіна, на світ з’явилось дивовижне пристосування. З його допомогою власники домашніх тварин можуть контролювати, грати і навіть спілкуватися з улюбленцями, перебуваючи за багато сотень кілометрів від дому. У Європі даний винахід було визнано кращим проектом 2014 року в області технологічних ідей. Розробники назвали своє творіння «Petcube».
[img]https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9G..[/img]
Що являє собою «Petcube»?
За великим рахунком «Petcube» є маленьким роботом, за допомогою якого власники домашніх тварин можуть грати з улюбленцями лазерним променем, спостерігати за їх пересуваннями і поведінкою. Пристрій має форму куба з ребром 10 см. У середині цього творіння міститься різна техніка: лазерна указка, мікрофон, ширококутна камера, мікрокомп’ютер та динаміки. Винахід підключається вдома за допомогою WiFi до мережі. Таким чином для контролю над улюбленцем необов'язково перебувати в одному місті і навіть в одній країні з ним. Тобто, можна грати з твариною через смартфон, пересуваючи по підлозі струм лазира. Дрімаючий мисливський інстинкт прокидається, і собака або кішка починає із задоволенням ганятися за рухомою червоною крапкою.
http://lamcdn.net/the-village.ru/post_image-image/eVD..
Також пристрій оснащений функцією Bluetooth, що надає можливість спостерігати за зворушливими і кумедними фотографіями та відеороликами з процесу гри усім друзям господаря в соціальних мережах.
До того ж це не тільки гаджет, але і мобільний додаток, що створює ціле товариство прихильників домашніх тварин. У цьому його перевага: існує цілий ряд іграшок на основі лазера, але жодна з них не дозволяє грати з твариною віддалено. І так само жодна з камер спостереження за будинком не розрахована на взаємодію з тваринами.
Коли господаря немає вдома

Подібними пристроями розробник хоче обладнати розплідники і притулки, у яких тварини практично завжди страждають від гострої нестачі спілкування з людиною. Крім цього, «Petcube» планується випускати в різних кольорах, щоб кожен господар домашньої тварини міг придбати гаджет на свій смак.
Коли господаря немає вдома

Як створювалася ідея пристрою?
Ідея створити подібний гаджет для тварин виникла вперше у винахідника А. Нескіна, який намагався знайти спосіб розважати свого собаку на віддаленій відстані. Його чихуахуа на прізвисько Роккі не був проблемним псом, але дуже заважав голосним гавкотом сусідам. Після чергового візиту міліції, яка приїхала на вимогу обурених сусідів, Нескін придумав досить простий пристрій. Він встановив звичайну лазерну указку на светомотори, а щоб бачити, як реагує на подібну розвагу його вихованець, додав ще камеру і динаміки. Таким чином, він отримав можливість завжди бути в курсі того, чим займається його нудьгуючий чотириногий друг. Тому коли той заводив черговий «концерт», хлопець відволікав пса, граючи з ним лазерним променем. Подібна ідея відразу ж стала дуже популярною в США, і Нескіну вдалося зібрати близько 250 тисяч доларів для масового виробництва. При цьому автор ідеї не збирається зупинятися на досягнутому і розглядає варіанти подальшого поліпшення незвичайного пристрою, яке могло б стати кращим другом домашнього улюбленця у часи відсутності господаря.
Коли господаря немає вдома

У ході досягнення все нових і нових цілей у рамках кампанії на KickStarter PetCube розробник додав до винахода ще кілька нових функцій. Так, тепер додаток зможе сповістити користувачів про те, що їх вихованець прокинувся і не знає, чим себе зайняти. Для цього використовуються спеціальні датчики руху і звуку. Крім того, у разі високої зайнятості на роботі користувач може «записати» певну послідовність автоматичного переміщення лазера, з яким грає тварина, аби зекономити час.
У майбутньому свій винахід хлопець планує розмістити на полицях магазинів. Але вже зараз можна замовити екземпляр ціною в $199. Винахідник має ще безліч ідей, як вдосконалити Petcube та інтегрувати його з іншими пристроями через API.
[media=http://video.meta.ua/7403925.video]
Ірина Лавріненко
Джерела:
1. http://vvnews.info/news/12769
2. http://vsookoshkax.ru/news/ukrainskoe-izobretenie-hit..
3. http://www.the-village.ru/village/business/hopes-expe..
4. http://newsme.com.ua/ua/tech/science/2769999/
5. http://ipress.ua/news/ukraintsi_zibraly_251_tys_na_st..
6. http://djerelo.com/gadget/15338-ukraintsi-zibraly-rek..
Фото:
1. https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9G..
2. http://lamcdn.net/the-village.ru/post_image-image/eVD..
3. http://trustednerd.com/wp-content/uploads/2013/09/263..
4. http://img.ubr.ua/image/16201_20130401120958_51594ee6..
5. http://f.fastcompany.net/multisite_files/fastcompany/..
Відео:
http://video.meta.ua/7403925
Шановний відвідувачу! Ви увійшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Додавання коментаря

Ім'я:*
E-Mail:
Коментарій:
Введіть код: *
^