Сортувати статті за: датою | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою
Інформація до новини
  • Переглядів: 658
  • Автор: Moderator
  • Дата: 8-04-2014, 23:43
8-04-2014, 23:43

Освіта просто неба

Категорія: Освіта

Неформальна освіта стає дедалі популярнішою в нашій країні. Українців не влаштовує той рівень знань, яким забезпечують державні виші. А декому просто набридають нудні лекції, білі стіни та величезні конспекти. У пошуках розмаїття громадські активісти у різних містах створюють все більше й більше вуличних університетів.

Ще в давні часи відомий філософ Сенека писав: «Ми вчимося, на жаль, для школи, а не для життя». Сьогодні ця фраза є як ніколи актуальною. Усе більше випускників і працедавців скаржаться, що теорія, отримана в університетах, далека від практичних навичок, необхідних для роботи. Сучасний темп життя та постійні інновації вимагають від нас обізнаності та нових підходів до різних сфер діяльності. Саме це й пропонують вуличні університети. Їхня мета – нестандартний виклад інформації. Збори на відкритому повітрі в невимушеній атмосфері, обмін досвідом, корисні практичні поради на будь-які теми, – ось яким є новий тип освіти.

Мітки до статті: університет, неформальна освіта

Інформація до новини
  • Переглядів: 1185
  • Автор: taniaholubenko
  • Дата: 18-03-2013, 21:56
18-03-2013, 21:56

Дев’ятирічний хлопець став лектором університету

Категорія: Освіта

Дев’ятирічний хлопець став лектором університету

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького з’явився унікальний лектор – 9-річний Віталій Нечаєв. Молодого генія нині знає вся Україна. Ще у 7 років за свої феноменальні здібності Віталій отримав національну премію «Гордість країни».

Мітки до статті: Віталій Нечаєв, ЧНУ ім. Б. Хмельницького

Інформація до новини
1-01-2013, 18:02

“Маленька частинка космосу” в Житомирі

Категорія: Освіта

Щоб пізнати Всесвіт не обовязково треба бути космонавтом чи науковцем,можна просто завітати до Музею космонавтики імені Сергія Павловича Корольова в Житомирі. Це місце, де можна знайти для себе багато цікавого та пізнавального. Сюди приходять діти, щоб поринути у світ космічної казки, не забувають сюди дорогу і їх батьки, і люди старших поколінь.

“Маленька частинка космосу” в Житомирі
Інформація до новини
  • Переглядів: 2505
  • Автор: Moderator
  • Дата: 12-10-2012, 23:20
12-10-2012, 23:20

Підкорити стихії й запустити вічний двигун? – Легко!

Категорія: Фото, Освіта

Підкорити стихії й запустити вічний двигун? – Легко!Понад 200 інтерактивних експонатів, які захоплюють своєю пізнавальністю не лише дітей, а й дорослих, можливість побачити зародження торнадо, не літаючи у Північну Америку, – і це ще не все, чим пишається нещодавно відкритий музей популярної науки і техніки у Києві.

Оновлення: додане відео

Мітки до статті: Експериментаніум, музей науки і техніки, торнадо

Інформація до новини
12-04-2012, 21:47

Наші хлопці та дівчата космос хочуть пізнавати!

Категорія: Освіта

Наші хлопці та дівчата космос хочуть пізнавати!


Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. А. М. Макарова був створений за ініціативою Національного космічного агенства України та Українського молодіжного об'єднання "Сузір'я".
Кропітка повсякденна робота з учнями та студентами, що навчаються тут, проводиться в класах-аудиторіях, де Центр разом із Дніпропетровськими загальноосвітніми школами, ліцеями та гімназіями організовує аерокосмічні класи. В них учні 9-11 класів отримують спеціальні знання про сучасний стан та перспективу ровитку космонавтики, знайомляться з існуючими теоріями, гіпотезами про будову, структуру та закони Всесвіту, дізнаються про основні напрямки діяльності людини в космосі і т. д.
^