Народний репортер

Редакція «Зроблено в Україні» приймає відеорепортажі, фотографії і статті від усіх, хто хотів би зробити свій внесок у популяризацію українського виробництва і технологій. Редакція розміщує на сайті матеріали народних репортерів, якщо вони є об’єктивними і відповідають стилістиці проекту. Редакція перевірятиме правдивість поданої інформації. У репортажі має бути зазначено, хто виробляє певну продукцію, у чому її унікальність, які технології використані.

Кожен ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ користувач може викласти на стай статтю, фото- чи відеорепортаж. Матеріал з'явиться на сайті після модерації.

ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ ДО МАТЕРІАЛІВ.

Відео.
Викладайте відео на YouTube, звідки копіюйте URL посилання. Викладаючи статтю, ви помітите на панель відповідну кнопку YouTube, що дасть можливість додати відео.
Назва файлу має бути суголосна з назвою теми репортажу. (Приклад: репортаж про інноваційну огранку, технічна назва файлу «Інноваційна огранка»)

Фотографії
Формат - Jpeg, jpg.
Можна вивантажувати фотографії на сайт. Для цього натисність кнопку з жовтою папкою. Відмітьте галочками накласти водяний знак та створити зменшену копію.
Можна вставляти URL-посилання на ваші фото. Для цього натискайте кнопку з малюнком.

Описи до матеріалів.

Відео.
Назва матеріалу.
Опис до матеріалу (супровідний текст, суть відео, його цікавинка, інтрига). Два-три речення.
Категорія на сайт (обираєте серед розділів сайта).
Теги до матеріалу (ключові слова для пошуку).

Тексти
Назва матеріалу.
Категорія на сайт (обираєте серед розділів сайта).
Теги до матеріалу (ключові слова для пошуку).

Чекаємо на Ваші матеріали!
^