Інтернет-ЗМІ » Альтернативна енергетика » Золота спіраль Оніпка
Інформація до новини
  • Переглядів: 947
  • Автор: Moderator
  • Дата: 30-03-2015, 10:45
 (голосів: 0)
30-03-2015, 10:45

Золота спіраль Оніпка

Категорія: Альтернативна енергетика

Ротор, що працює на мінімальних швидкостях вітру, – унікальна розробка київського винахідника, яка втілила у собі ідеї золотого перетину й послідовності Фібоначчі.
Золота спіраль Оніпка


Відео автора:


Олексій Оніпко ще у 2013 році у Нюрнберзі завоював так званий «Зелений Глобус». Нагороду в галузі відновлюваної енергетики київський фізик отримав за свій феноменальний винахід – вітрогенератор, який дозволяє виробляти енергію при швидкості 0,3 м/с . Звична цифра для традиційних вітряків вдесятеро більша – 3 м/с.
Золота спіраль Оніпка
Ротор Оніпка зовні нагадує іграшковий вітрячок, однак потенціал цієї «забавки» вражає. По-перше, на відміну від промислових вітряків, українська розробка практично безшумна – така перевага дозволяє встановлювати ротор поруч з будинком, який живитиметься енегрією вітру. Картина із 30-метровим ергономічними млинами у полі вражає, однак у споживацьких масштабах така технологія є практично неможливою. Вітчизняна ж розробка може цілком задовольнятися невеличким підйомом над землею. Таке рішення стало можливим завдяки нетиповій конструкції вітряка, яка дозволила використовувати енергію тиску вітру. Ще однієї особливістю роботи диво-ротора є можливість виробляти енергію унаслідок різких перепадів вітру. Так, швидка зміна поривів з 1 м/с до 7м\с є в 400 разів ефективнішою, ніж постійна швидкість потоків повітря.
Золота спіраль Оніпка
Золота спіраль Оніпка
Винахідник створив своє дітище на усі випадки життя: ергономічна конструкція з певними видозмінами може бути втілена у будь-яких масштабах - від побутового вентилятора до 3-метрового вітряка. Останній може виробляти до 300 кіловат-годин на місяць – достатньо, аби повністю забезпечити електроенергією заміський будинок.
Золота спіраль Оніпка

Винахід Олексія Оніпка – неймовірна цікавинка, однак не менш незвичайною є ідея створення вітроротора. Науковець не приховує, звідки надихнувся на розробку вітряка: в основі винаходу буквально закладена механіка Всесвіту. Фрактал – це фігура, малі частки якої подібні до неї самої. Таким чином образ ротора ідентично повторює зображення галактики чи циклону. Звідси ж – золотий перетин і спіраль Фібоначчі.
Золота спіраль Оніпка
Золота спіраль Оніпка

Золота спіраль Оніпка
Унікальний в усіх сенсах винахід поки що не став на виробничий конвеєр – головний конструктор змушений шукати інвесторів за кордоном у той час, коли Україна переживає енергетичну кризу. За підтримки держави подібна розробка могла б зробити Україну менш енергозалежною, проте наразі винаходом Олексія Оніпка цікавляться лише іноземці.
Золота спіраль Оніпка


Роман Ступак

Джерела:
http://onipko.com/ru/
http://krainamaystriv.com/threads/19990/
http://horoshienovosti.com.ua/?p=47057
http://savenergy.info/page/rotor-onipko-v-ukraine
http://ecotown.com.ua/news/Ukrayinskyy-vynakhidnyk-rozrobyv-unikalnyy-vitrohenerator/
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BE%D1%81%D0%BB%D1%96%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D1%8C_%D0%A4%D1%96%D0%B1%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D1%87%D1%87%D1%96
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D1%80%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B0%D0%BB

Фото:
http://onipko.com/wp-content/gallery/concept/concept-05.jpg
http://onipko.com/wp-content/gallery/artistic-photography/MG_0525.jpg
http://onipko.com/wp-content/gallery/concept/varation.jpg
http://onipko.com/wp-content/gallery/artistic-photography/MG_0060.jpg
http://onipko.com/wp-content/gallery/concept/prototypes2.jpg
http://onipko.com/wp-content/gallery/concept/concept-02.jpg
http://onipko.com/wp-content/gallery/concept/concept-03.jpg
http://onipko.com/wp-content/gallery/concept/concept-04.jpg
http://onipko.com/wp-content/gallery/artistic-photography/MG_0153.jpg
Шановний відвідувачу! Ви увійшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Додавання коментаря

Ім'я:*
E-Mail:
Коментарій:
Введіть код: *
^