«Зроблено в Україні» – це молодіжний інформаційний проект, мета якого популяризувати знання про сучасну промисловість,науку і технології України. Ми даємо кожному небайдужому українцю підстави пишатися своєю країною.

Ми орієнтовані на широку аудиторію, яка цікавиться позитивними зрушеннями в українському виробництві і новими науковими відкриттями і досягненнями. Матеріали на сайт готують студенти Інституту журналістики, а також ми розміщуємо репортажі і статті від партнерів проекту: Інтернет-видань, телеканалів і газет.

На сторінках цього ресурсу ми хочемо донести, що наша держава має потужний потенціал. Україна – одна із небагатьох країн світу, яка володіє космічними технологіями. У XXI-му столітті це має стати суттєвим доповненням до нашої національної ідеї. Українська ракета, яка злітає у космос є символом, який об'єднує Схід і Захід країни.

Сайт «Зроблено в Україні» – відкритий ресурс. Ми приймаємо відеорепортажі, фотографії і статті від усіх, хто хотів би зробити свій внесок у формування об'єктивного інформаційного поля своєї держави. Читайте подробиці про те, як зробити і надіслати Ваш матеріал у розділі «Народний репортер». Ласкаво просимо до нашої команди!

Наша команда:
Михайло Малий - автор ідеї, координатор проектуМарія Молодик - розробник та адміністратор сайту


Олександра Жаркова - модератор сайту, випусковий редакторЖурналістами проекту є автори матеріалів.

ТУТ може бути ваше ім'я!
^