Інформація до новини
  • Переглядів: 321
  • Автор: Moderator
  • Дата: 15-03-2015, 23:54
 (голосів: 0)
15-03-2015, 23:54

5 хвилин на обід

Категорія: Харчова промисловість

Що приготувати та чим нагодувати сім'ю? Такі питання хвилюють чи не кожну господиню. Але тепер не обов’язково стояти годинами біля плити. Сьогодні є чимало пропозицій приготування їжі усього за 5 хвилин.
5 хвилин на обід

Крупи, картопля та навіть вермішель – тепер не обов’язково чекати, поки вони звариться. Достатньо залити окропом і за декілька хвилин можна смакувати. Щодня дедалі більше людей вживають продукти швидкого приготування. Адже це зручно і недорого. Наприклад, порція «швидкої» вермішелі, до того ж зі смаком, скажімо, м'яса, грибів чи сиру, коштує близько двох гривень, а каші – понад чотири.
Найпопулярнішою в Україні торговою маркою продуктів швидкого приготування є «Мівіна». Виробляють її у Харкові з 1995 року. Сьогодні під цією торговою маркою випускають не лише вермішель, а й приправи, картопляне пюре, гарніри з натуральним м’ясом, рідкі супи тощо. Розвивалося це виробництво стрімко. Уже після першого року існування щомісяця реалізовувалося близько мільйона одиниць продукції. Популярність доводить і той факт, що сьогодні «мівіною» називають будь-яку вермішель швидкого приготування, незалежно від виробника. У 2010 році компанія, яка займалася випуском цієї торгової марки, увійшла до складу міжнародної корпорації з виробництва харчових продуктів Nestle.
5 хвилин на обід

У 1994 році на Заході Україні в селищі Торчин виникла однойменна торгова марка, яка спочатку займалися виробництвом соусів. Із часом у них з'явилися заправки для перших страв. До трьох хвилин такі основи приготування не зведуть, але значно полегшать роботу господині. До складу заправок входять овочі та приправи, які можна додавати у страву без додаткової обробки. Сьогодні завдяки такій продукції можна приготувати борщ, розсольник та харчо.
З часом в Україні виробництво продуктів швидкого харчування набирало обертів. Подібні підприємства з'явилися чи не у всіх куточках нашої країни. Так само розвивався й асортимент. Зокрема вінницька торгова марка «Чудова» пропонує навіть напівприготований плов. Аби його приготувати, достатньо лише кинути вміст пакетика у окріп та проварити 15 хвилин. Вечеря на двох готова!
5 хвилин на обід

Українські студенти залюбки обирають подібний спосіб харчування. «Адже це зручно, швидко, а головне – економно, - каже Тетяна Літвінчук, студентка. - Зазвичай я користуюся заправками для перших страв. Це набагато зручніше, швидше та дешевше. Одна упаковка коштує близько семи гривень, а мені її вистачає на 2-3 рази. У звичайний борщ із заправкою я додаю лише свою картоплю та капусту, тому на приготування витрачаю у два рази менше часу. Та й взагалі зараз я пощусь, тому, коли борщ без м'яса, заправка робить його набагато смачнішим»
Якщо перше і друге приготували, то час подумати і про десерт. Не забули про нього й виробники продуктів швидкого харчування, які пропонують споживачам кисіль та желе із різними фруктовими смаками. У приготуванні проблем також не буде. Адже достатньо залити окропом та розмішати до повного розчинення.
Українське виробництво продуктів швидкого харчування розвивається доволі стрімко. Крім вітчизняних споживачів, куштувати наші продукти можуть і європейці, адже завдяки якості налагоджена система експорту.

Маргарита Хорунжа

Джерела:
http://www.nestle.ua/brands/culinary/mivina
http://www.nestle.ua/brands/culinary/torchin
http://mivina.com/
http://www.chudova.com.ua/
http://lasochka.ua/
Фото:
http://www.nestle.ua/brands/culinary/torchin/first_co..
http://chudova.com.ua/big_foto.php?id=16
http://electric.org.ua
Шановний відвідувачу! Ви увійшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Додавання коментаря

Ім'я:*
E-Mail:
Коментарій:
Введіть код: *
^